Як відмовитись від розсилок? Це просто!

Відмовитись від СМС розсилок
Якщо Ви бажаєте відмовитись від СМС розсилок нашої компанії, Вам потрібно надіслати СМС з цифрою 1 на номер +38 (068) 761-57-89. Коли Ваша СМС буде доставлена – Ваш номер видалять з бази контактів для розсилки.

Відмовитись від E-mail розсилки
Якщо Ви відмовляєтесь від E-mail розсилок нашої компанії, то Вам потрібно перейти на посилання, що знаходиться в кінці тексту кожного листа, що ми раніше Вам відправляли. Після цього Ваша поштова скринька буде видалена з бази розсилок.

Відмовитись від СМС та E-mail розсилок
Якщо Ви підписані на E-mail та СМС розсилку від нашої компанії і бажаєте відмовитись,то Вам потрібно перейти на посилання, що знаходиться в кінці тексту кожного листа, що ми раніше Вам відправляли. Або - Вам потрібно надіслати СМС з цифрою 1 на номер +38 (068) 761-57-89. Після цього Ваша поштова скринька та номер телефону будуть видалені з бази розсилок.

Відмовитись від розсилки Ви можете через наш сайт
Для цього, напишіть лист через форму зворотнього зв’язку в розділі «Як стати оптовим покупцем?». В цьому листі вкажіть, будь ласка, свій номер телефону, та/або поштову скриньку, а також напишіть текст «Прошу видалити мої данні з Вашої розсилки» .

 

Підписка на розсилку повідомлень про акції
Пiдписка для покупцiв Вiвасан
Дiзнайтесь про Акцiї та Знижки вiд компанiї ВIВАСАН, пiдпишiться на розсилку повідомлень про акції!
Якщо Ви бажаєте ВІДМОВИТИСЯ від розсилки про акції та знижки від компанії Вівасан, напишіть нам листа через форму зворотнього зв'язку у розділі "Як стати оптовим покупцем?". Або зверніться до свого регіонального менеджера. Прочитати детально про відписку
Всі права захищені
© 2010-2019 vivasan